Valitse sivu
Etusivu|Yhteys

Yhteys

Pellon Group Oy
Yrittäjäntie 10
62375, YLIHÄRMÄ
etunimi.sukunimi@pellon.fi

Varaosat ja tarvikkeet

044 550 1424
Arkisin 7.30 - 15.30
tilaukset(at)pellon.fi Verkkokauppa

Karja- ja sikatalousmyynti alueittain (klikkaa kuntaa kartalla)

1

Westerlund Tom

0500 714 642

Navettarakentaminen

2

Suoneva Jani

0500 788 896

Navettarakentaminen

3

Paavo Laitinen

044 524 8754

Navettarakentaminen

4

Rinnekari Tapio

044 7684 426

Navettarakentaminen

5

Nygård Göran

0500 265 946

Navettarakentaminen, Sikalarakentaminen

6

Karjanlahti Mika

0500 265 947

Navettarakentaminen, Sikalarakentaminen

7

Karhu Kalle

0400 155 144

Navettarakentaminen

Janne Takala

0500 928 515

Sikalarakentaminen, muu suomi

Aluemyyntipäällikkö

Westerlund Tom

0500 714 642 tom.westerlund@pellon.fi

Navettarakentaminen

Aluemyyntipäällikkö

Suoneva Jani

0500 788 896 jani.suoneva@pellon.fi

Navettarakentaminen

Aluemyyntipäällikkö

Paavo Laitinen

044 524 8754 paavo.laitinen@pellon.fi

Navettarakentaminen

Aluemyyntipäällikkö

Rinnekari Tapio

044 7684 426 tapio.rinnekari@pellon.fi

Navettarakentaminen

Aluemyyntipäällikkö

Nygård Göran

0500 265 946 goran.nygard@pellon.fi

Navettarakentaminen, Sikalarakentaminen

Aluemyyntipäällikkö

Karjanlahti Mika

0500 265 947 mika.karjanlahti@pellon.fi

Navettarakentaminen, Sikalarakentaminen

Aluemyyntipäällikkö

Karhu Kalle

0400 155 144 kalle.karhu@pellon.fi

Navettarakentaminen

Tuotepäällikkö

Janne Takala

0500 928 515 janne.takala@pellon.fi Sikalarakentaminen

Sikalarakentaminen, muu suomi

Myynti ja markkinointi

Magnus Rex
050 5694 745

Osto

Vesa Eklund
044 550 3177

Hallinto

Toimitusjohtaja

Kari Lehtola
0400 328 856

Tuotantopäällikkö

Risto Keskinen
0500 367 799

Talouspäällikkö

Elina Puskala
044 5501 402

Tuoteryhmävastaavat

Nautaruokinta

Harri Ojajärvi
044 771 6522

Nautakalusteet, lannanpoisto

Kaappo Ikola
0500 265 948

Lypsy, vasikajuotto,
maidonkäsittely ja matot

Vesa Latvala
050 5279 378

Sikalaruokinta ja kalusteet

Janne Takala
0500 928 515

LVI-tekniikka

Tapio Kosola
044 5501 439

Tuoteryhmien tekninen tuki

Terho Nivukoski
050 323 5033

Tekninen tuki

Automaattinen ruokinta,
nauta ja sika

Harri Perkiö
050 306 5940

Huoltoinsinööri,
nautaruokinta, lypsy, Urban vasikanjuotto

Ari Luoma
044 725 2611

Maidonkäsittelytekniikka

Vesa Latvala
050 5279 378

Säätimet

Terho Nivukoski
050 323 5033

Huolto- ja jälkimarkkinointipäällikkö

Harri Kankaanpää
040 541 0606
  • Esitetilaus

  • Hidden
  • Pellon Group saa käyttää tietojani tuotteiden ja palveluiden markkinointiin. Voit peruuttaa suostumuksesi, milloin tahansa ottamalla yhteyttä sähköpostilla: pellon@pellon.fi

Yhteydenottopyyntö

Nimi(Pakollinen)
Uutiskirje ilmestyy 4-6 x vuodessa.
Uutiskirje ilmestyy 4-6 x vuodessa.
Annan luvan tietojeni käyttöön *
Pellon Group saa käyttää tietojani tuotteiden ja palveluiden markkinointiin. Voit peruuttaa suostumuksesi, milloin tahansa ottamalla yhteyttä sposti. pellon@pellon.fi
Hidden
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.